Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
D1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Martijn Hoekstra
Trainer Martijn Hoekstra

Nog 18 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 okt MHC Dash D1
12:15 12:45 thuis Broekhuis Volvo-Veld
16 okt HC Eelde D1
50
11:25 12:45 uit route
30 okt MHC Nunspeet D1
12:15 12:45 thuis Rabobank-Veld
6 nov Sneeker Mixed Hockey Club D1
65
uit route
13 nov Meppeler HV D1
30
11:45 12:45 uit route
20 nov Hattemse M.H.C. D1
thuis
27 nov HCHN D1
60
11:15 12:45 uit route
12 mrt H.V.A. D1
30
uit route
19 mrt M.H.C. LELYSTAD D1
thuis
26 mrt GZG Hardenberg D1
35
uit route
2 apr Harlinger Mixed Hockey Club D1
thuis
16 apr MHC Dash D1
65
uit route
23 apr HC Eelde D1
thuis
14 mei MHC Nunspeet D1
55
uit route
21 mei Sneeker Mixed Hockey Club D1
thuis
4 jun Meppeler HV D1
thuis
11 jun Hattemse M.H.C. D1
50
11:10 12:30 uit route
18 jun HCHN D1
thuis
9 thuiswedstrijden en 9 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lelystad D1 4 12 4 0 0 45 1 0
2 HCHN D1 4 12 4 0 0 35 4 0
3 Sneek D1 4 9 3 0 1 12 9 0
4 Dash D1 4 7 2 1 1 10 5 0
5 Nunspeet D1 4 7 2 1 1 10 10 0
6 Harlingen D1 4 6 2 0 2 17 4 0
7 Meppel D1 4 6 2 0 2 9 18 0
8 Eelde D1 4 3 1 0 3 10 17 0
9 Hattem D1 4 3 1 0 3 12 24 0
10 HVA D1 4 3 1 0 3 7 28 0
11 Hardenberg D1 4 1 0 1 3 3 17 0
12 Hoogeveen D1 4 1 0 1 3 2 35 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Hattem D1 Sneek D1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Meppel D1 HCHN D1 (2-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hoogeveen D1 HVA D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Nunspeet D1 Lelystad D1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Eelde D1 Hardenberg D1 (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dash D1 Harlingen D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Hardenberg D1 Nunspeet D1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. HVA D1 Meppel D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. HCHN D1 Hattem D1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Sneek D1 Dash D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Lelystad D1 Hoogeveen D1 (21-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Harlingen D1 Eelde D1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Hattem D1 HVA D1 (8-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Meppel D1 Lelystad D1 (0-9)final Nog niet bevestigd.
.. Hoogeveen D1 Hardenberg D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nunspeet D1 Harlingen D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Eelde D1 Dash D1 (2-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HCHN D1 Sneek D1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Hardenberg D1 Meppel D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Lelystad D1 Hattem D1 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. HVA D1 HCHN D1 (0-16)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Sneek D1 Eelde D1 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dash D1 Nunspeet D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Harlingen D1 Hoogeveen D1 (10-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Hattem D1 Hardenberg D1 12:30 Hazenakker
  Hoogeveen D1 Dash D1 12:45 Sportpark 'Het Bentinckspark'
  HVA D1 Sneek D1 12:45 Sportcomplex Groene Dijk
  HCHN D1 Lelystad D1 12:45 Sportpark Gagelman
  Nunspeet D1 Eelde D1 12:45 Sportpark 'De Wittsangh'
  Meppel D1 Harlingen D1 12:45 Sportpark Koedijkslanden
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  Hardenberg D1 HCHN D1 12:30 Sportp. 'de Boshoek'
  Lelystad D1 HVA D1 12:45 Sportpark Langezand
  Sneek D1 Nunspeet D1 12:45 Sportpark 'Tinga'
  Eelde D1 Hoogeveen D1 12:45 Sportp. 'De Marsch'
  Dash D1 Meppel D1 12:45 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Harlingen D1 Hattem D1 13:30 Sportpark Westerzeedijk
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Hattem D1 Dash D1 12:30 Hazenakker
  HVA D1 Hardenberg D1 12:45 Sportcomplex Groene Dijk
  Meppel D1 Eelde D1 12:45 Sportpark Koedijkslanden
  Hoogeveen D1 Nunspeet D1 12:45 Sportpark 'Het Bentinckspark'
  Lelystad D1 Sneek D1 12:45 Sportpark Langezand
  HCHN D1 Harlingen D1 14:30 Sportpark Gagelman
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Sneek D1 Hoogeveen D1 0:00 Sportpark 'Tinga'
  Eelde D1 Hattem D1 12:45 Sportp. 'De Marsch'
  Nunspeet D1 Meppel D1 12:45 Sportpark 'De Wittsangh'
  Dash D1 HCHN D1 13:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Harlingen D1 HVA D1 13:00 Sportpark Westerzeedijk
  Hardenberg D1 Lelystad D1 14:00 Sportp. 'de Boshoek'
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  HVA D1 Dash D1 0:00 Sportcomplex Groene Dijk
  Hattem D1 Nunspeet D1 12:30 Hazenakker
  Hardenberg D1 Sneek D1 12:40 Sportp. 'de Boshoek'
  Lelystad D1 Harlingen D1 12:45 Sportpark Langezand
  HCHN D1 Eelde D1 12:45 Sportpark Gagelman
  Meppel D1 Hoogeveen D1 12:45 Sportpark Koedijkslanden
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  Dash D1 Lelystad D1 0:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Meppel D1 Sneek D1 0:00 Sportpark Koedijkslanden
  Hoogeveen D1 Hattem D1 0:00 Sportpark 'Het Bentinckspark'
  Eelde D1 HVA D1 12:45 Sportp. 'De Marsch'
  Nunspeet D1 HCHN D1 12:45 Sportpark 'De Wittsangh'
  Harlingen D1 Hardenberg D1 13:45 Sportpark Westerzeedijk
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Sneek D1 Harlingen D1 0:00 Sportpark 'Tinga'
  HVA D1 Nunspeet D1 0:00 Sportcomplex Groene Dijk
  Hattem D1 Meppel D1 12:30 Hazenakker
  Hardenberg D1 Dash D1 12:30 Sportp. 'de Boshoek'
  HCHN D1 Hoogeveen D1 12:45 Sportpark Gagelman
  Lelystad D1 Eelde D1 12:45 Sportpark Langezand
ZONDAG 12 MAART 2023
  Harlingen D1 Dash D1 0:00 Sportpark Westerzeedijk
  Hardenberg D1 Eelde D1 0:00 Sportp. 'de Boshoek'
  Lelystad D1 Nunspeet D1 0:00 Sportpark Langezand
  HVA D1 Hoogeveen D1 0:00 Sportcomplex Groene Dijk
  HCHN D1 Meppel D1 0:00 Sportpark Gagelman
  Sneek D1 Hattem D1 0:00 Sportpark 'Tinga'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Meppel D1 HVA D1 0:00 Sportpark Koedijkslanden
  Hoogeveen D1 Lelystad D1 0:00 Sportpark 'Het Bentinckspark'
  Nunspeet D1 Hardenberg D1 0:00 Sportpark 'De Wittsangh'
  Eelde D1 Harlingen D1 0:00 Sportp. 'De Marsch'
  Dash D1 Sneek D1 0:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Hattem D1 HCHN D1 12:30 Hazenakker
ZONDAG 26 MAART 2023
  Dash D1 Eelde D1 0:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Harlingen D1 Nunspeet D1 0:00 Sportpark Westerzeedijk
  Hardenberg D1 Hoogeveen D1 0:00 Sportp. 'de Boshoek'
  Lelystad D1 Meppel D1 0:00 Sportpark Langezand
  HVA D1 Hattem D1 0:00 Sportcomplex Groene Dijk
  Sneek D1 HCHN D1 0:00 Sportpark 'Tinga'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Meppel D1 Hardenberg D1 0:00 Sportpark Koedijkslanden
  Hoogeveen D1 Harlingen D1 0:00 Sportpark 'Het Bentinckspark'
  Nunspeet D1 Dash D1 0:00 Sportpark 'De Wittsangh'
  Eelde D1 Sneek D1 0:00 Sportp. 'De Marsch'
  HCHN D1 HVA D1 0:00 Sportpark Gagelman
  Hattem D1 Lelystad D1 12:30 Hazenakker
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Eelde D1 Nunspeet D1 0:00 Sportp. 'De Marsch'
  Dash D1 Hoogeveen D1 0:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Harlingen D1 Meppel D1 0:00 Sportpark Westerzeedijk
  Hardenberg D1 Hattem D1 0:00 Sportp. 'de Boshoek'
  Lelystad D1 HCHN D1 0:00 Sportpark Langezand
  Sneek D1 HVA D1 0:00 Sportpark 'Tinga'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Meppel D1 Dash D1 0:00 Sportpark Koedijkslanden
  Hoogeveen D1 Eelde D1 0:00 Sportpark 'Het Bentinckspark'
  Nunspeet D1 Sneek D1 0:00 Sportpark 'De Wittsangh'
  HVA D1 Lelystad D1 0:00 Sportcomplex Groene Dijk
  HCHN D1 Hardenberg D1 0:00 Sportpark Gagelman
  Hattem D1 Harlingen D1 12:30 Hazenakker
ZONDAG 14 MEI 2023
  Nunspeet D1 Hoogeveen D1 0:00 Sportpark 'De Wittsangh'
  Eelde D1 Meppel D1 0:00 Sportp. 'De Marsch'
  Dash D1 Hattem D1 0:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Harlingen D1 HCHN D1 0:00 Sportpark Westerzeedijk
  Hardenberg D1 HVA D1 0:00 Sportp. 'de Boshoek'
  Sneek D1 Lelystad D1 0:00 Sportpark 'Tinga'
ZONDAG 21 MEI 2023
  Meppel D1 Nunspeet D1 0:00 Sportpark Koedijkslanden
  Hoogeveen D1 Sneek D1 0:00 Sportpark 'Het Bentinckspark'
  Lelystad D1 Hardenberg D1 0:00 Sportpark Langezand
  HVA D1 Harlingen D1 0:00 Sportcomplex Groene Dijk
  HCHN D1 Dash D1 0:00 Sportpark Gagelman
  Hattem D1 Eelde D1 12:30 Hazenakker
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Hoogeveen D1 Meppel D1 0:00 Sportpark 'Het Bentinckspark'
  Nunspeet D1 Hattem D1 0:00 Sportpark 'De Wittsangh'
  Eelde D1 HCHN D1 0:00 Sportp. 'De Marsch'
  Dash D1 HVA D1 0:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Harlingen D1 Lelystad D1 0:00 Sportpark Westerzeedijk
  Sneek D1 Hardenberg D1 0:00 Sportpark 'Tinga'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Hardenberg D1 Harlingen D1 0:00 Sportp. 'de Boshoek'
  Lelystad D1 Dash D1 0:00 Sportpark Langezand
  HVA D1 Eelde D1 0:00 Sportcomplex Groene Dijk
  HCHN D1 Nunspeet D1 0:00 Sportpark Gagelman
  Sneek D1 Meppel D1 0:00 Sportpark 'Tinga'
  Hattem D1 Hoogeveen D1 12:30 Hazenakker
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Meppel D1 Hattem D1 0:00 Sportpark Koedijkslanden
  Hoogeveen D1 HCHN D1 0:00 Sportpark 'Het Bentinckspark'
  Nunspeet D1 HVA D1 0:00 Sportpark 'De Wittsangh'
  Eelde D1 Lelystad D1 0:00 Sportp. 'De Marsch'
  Dash D1 Hardenberg D1 0:00 Sportp. 'De Kalkwijck'
  Harlingen D1 Sneek D1 0:00 Sportpark Westerzeedijk

Teamfoto
Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto Teamfoto

Twitter  


 
Hockey Hoogeveen  |  Powered by LISA